کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
1151633 958241 2016 5 صفحه PDF ندارد دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله
Asymptotics of powers of binomial and multinomial probabilities
ترجمه فارسی عنوان
مجانب توان های احتمالات دو جمله ای و چند جمله‌ای
کلمات کلیدی
دو جمله‌ای؛ چند جمله‌ای؛ مجانب
Binomial; Multinomial; Asymptotics
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات آمار و احتمال
چکیده انگلیسی

Fix positive integers k≥2k≥2, j≥2j≥2 and numbers p1,p2,…,pkp1,p2,…,pk such that 0

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Statistics & Probability Letters - Volume 112, May 2016, Pages 58–62
نویسندگان
, ,