کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
1154274 958379 2016 5 صفحه PDF ندارد دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله
Comment on “On nomenclature, and the relative merits of two formulations of skew distributions” by A. Azzalini, R. Browne, M. Genton, and P. McNicholas
ترجمه فارسی عنوان
اظهار نظر در مورد "اصطلاحات و شایستگی نسبی دو فرمولاسیون توزیع تکه تکه" توسط A. Azzalini، R. Browne، M. Genton، P. McNicholas
کلمات کلیدی
Skew tt-distribution؛ توزیع انحرافی چند متغیره؛ مدل مخلوط محدود؛ خوشه بندی مبتنی بر مدل
Skew tt-distribution; Multivariate skew distribution; Finite mixture models; Model based clustering
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات آمار و احتمال
چکیده انگلیسی

We clarify an apparent misunderstanding in Azzalini et al. (2016) of the nomenclature to distinguish between two formulations of the skew tt-distribution. Also, Lee and McLachlan (2014b) have shown how a broader class that encompasses both models can be fitted.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Statistics & Probability Letters - Volume 116, September 2016, Pages 1–5
نویسندگان
, ,