کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4952689 1364477 2017 5 صفحه PDF سفارش دهید دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله
Cubic spline approximation of a circle with maximal smoothness and accuracy
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر گرافیک کامپیوتری و طراحی به کمک کامپیوتر
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Cubic spline approximation of a circle with maximal smoothness and accuracy
چکیده انگلیسی
We construct cubic spline approximations of a circle which are four times continuously differentiable and converge with order six.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Computer Aided Geometric Design - Volume 56, August 2017, Pages 1-3
نویسندگان
, , , ,