کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4952717 1442540 2017 3 صفحه PDF سفارش دهید دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله ISI
The monotonicity of a family of barycentric coordinates for quadrilaterals
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI
فقط 3 هزار تومان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر گرافیک کامپیوتری و طراحی به کمک کامپیوتر
پیش نمایش صفحه اول مقاله
The monotonicity of a family of barycentric coordinates for quadrilaterals
چکیده انگلیسی
Recently, Floater (2016) proved that four well-known kinds of generalized barycentric coordinates in convex polygons share a simple monotonicity property. In this note we proved that a family of barycentric coordinates for quadrilaterals (Floater, 2015a) are monotonic, too.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Computer Aided Geometric Design - Volume 51, February 2017, Pages 1-3
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI
فقط 3 هزار تومان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت