آشنایی با موضوع

محتوای مربوط به معرفی این موضوع در حال تکمیل است ...
در این صفحه تعداد 206 مقاله تخصصی درباره که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ANOVA; one-way analysis of variance; 3β HSD2; 3β-hydroxysteroid dehydrogenase; 17β hsd; 17β-hydroxysteroid dehydrogenase; 18s rrna; 18s ribosomal rna; BBzP; benzylbutyl phthalate; CHO cell; Chinese hamster ovary cell; cyp11a; cholesterol side-chain cl
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: 18s rRNA; 18S ribosomal RNA; Actin b; beta-actin; BMI; body mass index; CD11b; cluster of differentiation 11b; EPM; elevated plus maze; GAPDH; glyceraldehyde 3-phosphate dehydrogenase; GR; glucocorticoid receptor; HFD; high fat diet; IL-1ra; interleukin-1