آشنایی با موضوع

جبران خسارت ممکن است به موارد زیر اشاره کند: جبران خسارت مالی اشاره به اقدام تامین مالی برای یک فرد در قبال آسیب های وارد شده در حین کار وی هست. این معمولا یکی از بزرگترین هزینه های کسب و کار با کارمندان است. جبران خسارت بیشتر از دستمزد پرداخت منظم کارکنان است. در مهندسی، جبران خسارت به برنامه ریزی برای عوارض جانبی و یا دیگر مسائل ناخواسته در طراحی گفته می شود. لزوم جبران خسارت معنوی برای خشنود سازی زیان دیده شیوه های جبران متناسب خویش را می طلبد که از آن جمله می توان گفت برگرداندن وضع زیان دیده به حالت پیشین کاملترین شکل برطرف نمودن خسارت معنوی می باشد که البته در بیشتر موارد امکان پذیر نمی باشد

در این صفحه تعداد 1004 مقاله تخصصی درباره جبران خسارت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جبران خسارت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جبران خسارت; Compensation; Patient; Regional Commissions for Evaluation of Medical Events; Alternative to court mode of obtaining damage claims; Medical events