آشنایی با موضوع

تجزیه و تحلیل عنصر محدود (FEA) یک روش کامپیوتری برای پیش بینی نحوه واکنش محصول به نیروهای واقعی، ارتعاش، گرما، جریان سیال و سایر اثرات فیزیکی است. تجزیه و تحلیل عنصر محدود نشان می دهد که آیا محصول شکسته خواهد شد و یا کار به همان شیوه طراحی شده است.

در این صفحه تعداد 245 مقاله تخصصی درباره تجزیه و تحلیل عنصر محدود که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تجزیه و تحلیل عنصر محدود (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تجزیه و تحلیل عنصر محدود; Laminated plate with clamped edges; Structural anisotropy; Extension-twisting coupling effect; Fundamental frequency; Galerkin method; Finite-element analysis;