سرطان معده

در این صفحه تعداد 237 مقاله تخصصی درباره سرطان معده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سرطان معده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سرطان معده; angioimmunoblastic T-cell lymphoma; Burkitt lymphoma; diffuse large B-cell lymphoma; Epstein-Barr virus; gastric carcinoma; hemophagocytic syndrome; Hodgkin lymphoma; hydroa vacciniforme-like lymphoma; leiomyosarcoma; lymphomatoid granulomatosis; naso
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سرطان معده; Anti-Tumor Immunity; Viral Infection; Survival; Stomach Cancer; APO; apolipoprotein; CIITA; class II major histocompatibility complex trans activator gene; CXCL; CXC motif ligand; CXCR; CXC motif chemokine receptors; DEG; differentially expressed gene; EB