آشنایی با موضوع

در زمینه بهینه سازی ریاضی، آرام سازی لاگرانژی یک روش آرام سازی است که یک مسئله دشوار بهینه سازی محدودیت ها را با یک مشکل ساده تقریب می کند. یک راه حل برای مسئله آرام یک راه حل تقریبی برای مسئله اصلی است و اطلاعات مفیدی را ارائه می دهد.

در این صفحه تعداد 326 مقاله تخصصی درباره آرام سازی لاگرانژی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده آرام سازی لاگرانژی
مقالات ISI آرام سازی لاگرانژی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آرام سازی لاگرانژی; Constrained programming; Constrained shortest path problem; Stochastic correlated link travel times; Lagrangian relaxation; Label-correcting algorithm