آشنایی با موضوع

تعاملات اجتماعی شیوه ای است که مردم با یکدیگر صحبت و در ساختارهای مختلف در جامعه عمل می کنند. تعاملات اجتماعی ممکن است شامل تعاملات یک تیم، خانواده یا بوروکراسی اداری باشد که از نیاز به ایجاد نظم درون خود تعامل تشکیل شده است.
در این صفحه تعداد 180 مقاله تخصصی درباره تعاملات اجتماعی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات انگلیسی تعاملات اجتماعی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تعاملات اجتماعی; Trouble d’acquisition de la coordination; Dyspraxie; Perspective globale; Retentissement sur les interactions sociales; ComorbiditésDevelopmental coordination disorder; Developmental dyspraxia; Comprehensive approach; Social interactions; Comorbidity
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تعاملات اجتماعی; Acoustic communication; Bird; Brain; Social behavior network; Social interactions; ZenkAH, anterior hypothalamus; VT, (arginine) vasotocin; VT-ir, VT-immunoreactive; BSTm, medial bed nucleus of the stria terminalis; IEG, immediate early gene; POA, preopti