رادیوسنتزر

در این صفحه تعداد 68 مقاله تخصصی درباره رادیوسنتزر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رادیوسنتزر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رادیوسنتزر; Invasive bladder cancer; Bacillus Calmette-Guerin (BCG); Ionizing radiation; Radiosensitizer; In vivo-vaccine; listBladder Cancer; BCa; Chemotherapy; CT; Ionizing radiation; IR; Nitric oxide; NO; Inducible nitric oxide synthase; iNOS; Bacillus Calmette-G
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رادیوسنتزر; DCFH-DA; 2′,7′-dicholorofluorescein diacetate; Ψm; mitochondrial membrane potential; PARP; poly (ADP-ribose) polymerase; PI; propidium iodide; PLB; Plumbagin; RIPA; radioimmunoprecipitation assay; ROS; reactive oxygen species; RT; radiation; SER; sen