عوامل خطر

در این صفحه تعداد 9765 مقاله تخصصی درباره عوامل خطر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده عوامل خطر
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عوامل خطر; Urological surgery; Risk factors; Healthcare-associated infections; Surgical wound infection; Antibiotic resistance; Cirugía urológica; Factores de riesgo; Infecciones relacionadas con la asistencia sanitaria; Infección de la herida quirúrgica; Resist
مقالات ISI عوامل خطر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عوامل خطر; CI; confidence intervals; ESL; early service leaver; HR; hazard ratio; ICD; International Classification of Diseases; ISD; Information Services Division, NHS Scotland; LTA; land transport accident; MOD; Ministry of Defence (UK); NHS; National Health Servi