کلاس نصب دوربین مداربسته کجا بریم؟

امروزه با توجه به افزایش آمار سرقت استفاده از دوربین های مداربسته بسیار رایج شده است. این دوربین ها با ضبط فیلم و تصویر از ساختمان در برابر سرقت محافظت می کند از این رو بیشتر ساختمان جهت افزایش امنیت ساختمان را مجهز به دوربین مدار بسته می نمایند، نصب دوربین مدار بسته در بسیاری از مراکز از سوی اداره اماکن اجباری می باشد.

همه این موارد باعث شده تا بازار کار نصب و تعمیرات دوربین های مدار بسته بسیار داغ و پر رونق گردد. برای ورود به بازار کار این شغل بایستی مهارت های لازم برای نصب انواع دوربین را کسب نمایید. بهترین راه برای یادگیری این مهارت ها گذراندن دوره های دوربین در آموزشگاهی معتبر و تخصصی است. اما یک آموزشگاه تخصصی دوربین مدار بسته چه ویژگی هایی دارد؟ در این مطلب به این پرسش پاسخ داده و معرفی ویژگی های یک آموزشگاه عالی برای گذراندن دوره فوق می پردازیم، با ما همراه باشید.  

بهترین دوره دوربین مدار بسته چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به بازار کار عالی شغل نصب دوربین مدار بسته امروزه آموزشگاه های متعددی این دوره آموزشی را برگزار می نمایند. متاسفانه برخی از این مراکز تنها به صورت تئوری به آموزش مباحث می پردازند و امکانات لازم برای تمرین عملی کارآموزان را فراهم نکرده اند. بهترین دوره برای یادگیری مهارت های نصب دوربین های مدار بسته ویژگی هایی دارد که در این مطلب به بررسی آن می پردازیم.

آموزش عملی نحوه نصب دوربین مداربسته و مراحل آن

نصب صحیح دوربین های مدار بسته مستلزم طی کردن مراحلی است. در صورتی که این مراحل به درستی صورت نگیرد دوربین به خوبی عمل نکرده و تصاویر با کیفیت مناسبی ضبط نخواهد شد. این موضوع اهمیت یادگیری عملی نصب دوربین مدار بسته را نشان می دهد. یک دوره خوب برای یادگیری نصب این سیستم امنیتی دوره ای است که به صورت عملی برگزار شده و امکان تمرین عملی مباحث آموزشی برای کارآموزان فراهم شده باشد.

در آموزشگاه برق گستران دوره های آموزش نصب دوربین مدار بسته به صورت کاملا عملی برگزار شده و کارآموزان طی دوره کلیه مراحل مربوط به نصب و تنظیمات دوربین را زیر نظر استاد دوره تمرین می نمایند.

آموزش کامل مباحث نصب دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته انواع گوناگونی دارند. دوربین های آنالوگ و تحت شبکه از رایج ترین انواع دوربین می باشند که امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر نصب دوربین های مدار بسته، تنظیمات صحیح آنها از دیگر موضوعاتی است که بسیار حائز اهمیت می باشد.

یک دوره تخصصی دوربین دوره ای است که به صورت تخصصی کلیه مطالب مربوط به نصب انواع دوربین های مدار بسته و نحوه تنظیمات مربوط به نور، صدا، تاریخ، انتقال تصاویر و غیره را آموزش دهد.

آموزش مفاهیم توسط اساتید متخصص و با تجربه

تجربه و سطح دانش و مهارت استاد دوره یکی از دیگر موضوعات مهمی است که بایستی مورد توجه قرار گیرد. دقت داشته باشید که در صورتی که استاد دوره از تجربه کافی برخوردار نباشد و نتواند به خوبی مفاهیم آموزشی را انتقال دهد، زمان و هزینه شما به هدر خواهد رفت.

امکان بازآموزیی رایگان دوره

از دیگر موضوعاتی که هنگام ثبت نام بایستی مورد توجه قرار گیرد، بازآموزیی رایگان دوره می باشد. در آموزشگاه برق گستران در صورتی که کارآموز طی دوره برخی یا تمامی مباحث نصب دوربین را یاد نگیرد می تواند در دیگر دوره های دوربین برگزار شده به صورت رایگان حضور نماید.

نوع و مدت زمان پشتیبانی دوره

پشتیبانی پس از دوره یکی از دیگر موضوعات مهمی است که بایستی مورد توجه قرار گیرد. دقت داشته باشید که هر چقدر دوره کامل باشد، هنگام کار در محیط واقعی با سوالات و مشکلاتی روبه رو خواهید شد. در آموزشگاه برق گستران کارآموزان می توانند به صورت نامحدود از پشتیبانی لازم بهره مند گردند.

اعتبار مدرک آموزشگاه، دارا بودن مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح از دیگر موضوعات مهمی است که بایستی مورد توجه قرار گیرد.

آموزشگاه برق گستران، مرکز تخصصی آموزش دوربین مدار بسته

مجتمع آموزشی برق گستران یکی از معتبرترین آموزشگاه های فعال در زمینه برگزاری دوره های دوربین می باشد. این آموزشگاه با سال ها سابقه و زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای دوره های دوربین را برگزار می نماید.

دوره آموزشی فوق در این آموزشگاه به صورت عملی بوده و کارآموزان طی دوره کلیه مباحث آموزشی را تمرین و رفع اشکال می نمایند. آموزش کامل نصب دوربین های آنالوگ، تحت شبکه و دیجیتال و نحوه مدیریت و تنظیمات آنها از مباحثی است که در این دوره آموزش داده می شود.

بهره مندی از پشتیبانی نامحدود، امکان بازآموزیی رایگان، ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای، برگزاری دوره در ساعات منعطف، امکان پرداخت اقساطی شهریه برخی از مزایای شرکت در دوره های این آموزشگاه است.

آموزشگاه برق گستران علاوه بر دوره دوربین، کلاس های آموزشی متعددی را در حوزه های برق و الکترونیک، تعمیرات و تاسیسات، مکانیک خودرو برگزار می نماید. در ادامه با دو رشته پرطرفدار دیگر در این آموزشگاه آشنا خواهیم شد.

آموزش برق ساختمان

رشته برق ساختمان یکی از رشته های بسیار عالی، درآمدزا و پولساز در این آموزشگاه است که با توجه به بازار کار همیشگی برق ساختمان و رونق آن در سال های اخیر طرفداران بسیاری دارد. دوره آموزشی برق ساختمان در آموزشگاه برق گستران در دو کلاس مجزا برق درجه یک و درجه دو برگزار می گردد.

در کلاس برق ساختمان درجه دو به صورت تخصصی صفر تا صد برق کشی ساختمان و مراحل و نحوه انجام آن آموزش داده می شود. در پایان این دوره به یک برقکار حرفه ای ساختمان تبدیل خواهید شد. دوره برق ساختمان درجه یک به صورت کامل، نحوه نصب انواع سیستم های امنیتی و رفاهی از قبیل دوربین مدار بسته، دزدگیر، اعلام حریق، درب های اتوماتیک و غیره آموزش داده می شود.

آموزش ها در این دوره به صورت عملی بوده و کارآموزان فرصت کار عملی و تمرین را خواهند داشت.

آموزش تعمیرات موبایل

رشته تعمیرات موبایل یکی از دیگر رشته های عالی و پولساز در این آموزشگاه است. این دوره شامل دو دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل و آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل می باشد. در کلاس تعمیرات سخت افزاری طریقه عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات سخت افزاری در موبایل های اندروید و آیفون، همچنین نحوه تعویض قطعات و کار با تجهیزات لازم آموزش داده می شود.

دوره تعمیرات نرم افزاری نیز به صورت کاملا تخصصی به آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر مشکلات نرم افزاری در انواع موبایل اندروید و آیفون جدید و قدیمی می پردازد.

کلیه آموزش ها در این دوره عملی بوده و هر یک از کارآموزان با در اختیار داشتن یک ست تعمیرات موبایل کلیه مباحث را تمرین و رفع اشکال می نمایند.

برای اطلاعات بیشتر از دوره‌های این آموزشگاه و ثبت نام می‌توانید به سایت این مرکز به نشانی https://barghgostaran.com مراجعه نمائید. همچنین می‌توانید در ساعات کاری آموزشگاه با شماره ۰۲۱۶۶۵۹۷۳۰۵ تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کرده و در دوره دلخواه ثبت نام نمائید.