کسب درآمد ماهیانه 20 میلیون تومانی از شغل نصب دوربین مدار بسته در کمتر از یکسال

شاید باور اینکه بتوان در کمتر از یک سال به درآمد ماهیانه 20 میلیون تومان در ماه دست یافت برایتان سخت باشد اما باید بگوییم هستند کسانی که در یک ماه درآمدی بالاتر از این مبلغ از این شغل به دست می آورند. علت این امر نیز افزایش تقاضا برای نصب دوربین های مدار بسته به دلیل نقش مهم آنها در افزایش امنیت همچنین اجباری بودن نصب در بسیاری از ساختمان ها و امکان می باشد.

 حتما این سوال ذهنتان را درگیر کرد که چگونه، با ما تا انتها این مطلب همراه باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

معرفی شغل نصب دوربین مدار بسته

بگذارید ابتدا و پیش از بررسی روش های درآمدزایی در این شغل به بررسی این حرفه و مهارت های لازم آن بپردازیم. نصاب دوربین مدار بسته شخصی است که با انواع دوربین های مدار بسته آشنا بوده و توانایی نصب آنها را دارد. نصب دوربین های مدار بسته از مراحل گوناگونی تشکیل شده است، انتخاب مکان مناسب، داکت کشی و کابل کشی، نصب دوربین و دستگاه های DVR و NVR، تنظیمات، نصب انواع  BNCها، برق کاری  برخی از مهم ترین مراحلی است که برای نصب اصولی دوربین بایستی انجام شود.

پیش نیاز ورود به بازار کار نصب دوربین مدار بسته

پس از آن که با شغل نصب دوربین های مدار بسته آشنا شدید نوبت آن است که با پیش نیازهای ورود به این شغل نیز آشنا شوید. همانطور که اشاره شد برای نصب دوربین های مدار بسته بایستی با مهارت های گوناگونی آشنا باشید. زیرا نصب اشتباه دوربین مشکلات بسیاری را به همراه خواهد آورد. بسیاری از افراد بر این تصور هستند که می توانند با مطالعه جزوه یا جستجو در اینترنت با طریقه نصب این دوربین ها آشنا شوند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید و این گونه تصور می کنید باید بگوییم که نصب دوربین امری تخصصی بوده و برای ورود به بازار کار این حرفه بایستی به صورت تخصصی با این شغل آشنا باشید.

بهترین راه برای یادگیری مهارت های این شغل شناسایی بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای و شرکت در دوره های آموزش نصب دوربین مدار بسته آن است. دقت داشته باشید که دوره برگزار شده در آموزشگاه انتخابی به صورت عملی و در کارگاه های مجهز برگزار گردد و به آموزش صفر تا صد نصب انواع دوربین های مدار بسته بپردازد.

بهترین آموزشگاه نصب دوربین مدار بسته

بهترین آموزشگاه نصب دوربین مدار بسته

امروزه با توجه به بازار کار عالی این شغل آموزشگاه های متعددی در تهران و سایر شهرستان ها دوره های دوربین مدار بسته را برگزار می نمایند. کیفیت دوره و شیوه برگزاری کلاس در این مراکز یکسان نبوده و در برخی از مراکز آموزشی این دوره به صورت تئوری برگزار می گردد.

آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره های نصب دوربین مدار بسته در کشور است که به صورت کاملا عملی و در کارگاه های مجهز این دوره را برگزار می نماید. آموزش نصب دوربین های مدار بسته آنالوگ و ip و اچ دی، آموزش داکت کشی و کابل کشی به صورت عملی، آموزش استانداردهای کابل کشی، آموزش کانفیگ کردن دوربین مداربسته IP، آموزش تنظیمات نرم افزاری NVR، آموزش تغییر دادن آی پی دوربین مداربسته های IP، آموزش انتقال تصویر دوربین برخی از مباحث آموزشی این دوره می باشد.

در این دوره برای یادگیری هر چه بیشتر کارآموزان امکان کار عملی برای آنها فراهم شده است. بدین ترتیب کارآموزان کلیه مباحث آموزشی را به صورت عملی تمرین کرده و به همین دلیل پس از پایان دوره به راحتی می توانند وارد بازار کار شوند.

ارائه مدرک معتبر آموزشی، پشتیبانی نامحدود پس از پایان دوره، امکان بازآموزیی رایگان دوره برخی از دیگر مزایای شرکت در دوره های این مرکز آموزشی است.

این آموزشگاه علاوه بر دوره های دوربین مدار بسته دوره های متعدد دیگری را برگزار می نماید. در ادامه با برخی از این دوره ها آشنا خواهیم شد.

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش کامل تعمیرات موبایل یکی از دوره های عالی و پولساز در این آموزشگاه است. این دوره برای کلیه علاقه مندان به تعمیرات موبایل و افرادی که در این حوزه مشغول فعالیت بوده و قصد ورود حرفه ای به بازار کار این رشته را دارند می باشد.

کلیه آموزش ها در دوره موبایل به صورت عملی می باشد. بدین صورت که کارآموز پس از آشنایی با موبایل، قطعات و نحوه کار آن، با انواع مشکلات موبایل آشنا شده و نحوه تعمیر، عیب یابی و تعویض قطعات موبایل را یاد می گیرد. در این دوره هر یک از کارآموزان با در اختیار داشتن ست و ابزار تعمیرات موبایل به صورت عملی بر روی موبایل کار کرده و کلیه مباحث را یاد می گیرد. این موضوع باعث شده تا بیش از 80 درصد از کارآموزان این دوره در پایان دوره وارد بازار کار شوند.

آموزش تعمیرات ecu

یکی از دیگر دوره های عالی و پولساز در این مرکز آموزشی، دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو در تهران می باشد. ایسیو یکی از مهم ترین قطعات در خودروهای امروزی است و بروز مشکل در آن کارکرد صحیح خودرو و سنسورهای آن را با مشکل روبه رو می کند. از این رو تعمیرات آن بازار کار خوبی داشته و یکی از بهترین مشاغل در سال های اخیر است.

در کلاس تعمیرات ایسیو آموزشگاه فنی برق، کلیه مباحث مربوط به تعمیر و عیب یابی ایسیو به صورت عملی و کارگاهی آموزش داده می شود. آموزش برق عمومی خودرو، آشنایی با قطعات الکترونیکی، آموزش نقشه خوانی تخصصی مدارات ایسیوها ECU، آشنایی با انواع ایسیو، نحوه تست ایسیو بدون خودرو با ایسیو تستر، آموزش تکنیکها و روشهای عیب یابی ایسیو، آشنایی با عیوب انواع ایسیو، توانایی تشخیص و بررسی مکانیزم سنسوربندی در خودروها، آموزش عیب یابی و تعویض قطعات الکترونیکی ایسیو، آموزش عیب یابی ECU های بدون نیاز به نقشه و غیره برخی از مباحث آموزشی در این دوره می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های مجتمع فنی برق و همچنین ثبت نام در آنها می توانید به وب سایت این مجتمع به آدرس www.fannibargh.com مراجعه نموده یا با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۱۰۲۹ تماس حاصل نمایید.