راهنمای خرید تورهای لحظه آخری داخلی از تهران و شهرستان ها

بی تردید دیدن کل دنیا و به نوعی جهانگردی را باید از ایران خودمان و جاذبه‌های شگفت انگیزش با تور داخلی شروع کرد، شاید برای انتخاب بهترین تور در کشورمان ایران معیارهای متفاوتی داشته باشید و هدف هر یک از شما مسافران باری انتخاب تورهای داخلی می‌تواند کاری یا تفریحی باشد، اما پیشنهاد میکنیم که از جاذبه‌های تاریخی و مذهبی ایران به عنوان سرمشق سفرتان استفاده کنید. اگر مسافر تور داخلی هستید این امکان را هم دارید که از جاذبه‌های تفریحی شهرهای ایران نهایت لذت را ببرید و اگر هم به دنبال جاذبه‌های مذهبی کشور می‌گردید، بی شک بهترین گزینه حرم امام رضا در تور مشهد است و اینکه اگر هم به دنبال تفریح و لحظات شاد و به یادماندنی هستید، بهترین گزینه پیش روی شما تور کیش و تور قشم نامی گشت ایرانیان می‌باشد. در ادامه به معرفی تورهای لحظه اخری این مقاصد می پردازیم؛ همراه ما باشید.

تور قشم لحظه آخری

اگر تجربه رزروهای لحظه آخری را داشته باشید می‌دانید که رزرو این دسته تورها هم سخت است و هم آسان! اکثرا دیده اید که آژانس‌‌ها مسافرتی با عنوان " تور آف خورده قشم "، " آفر تور قشم " یا " تور قشم لحظه آخری " تبلیغاتی برای شما ارسال می‌ کنند که نرخ ‌های آن‌ها غالبا تفاوت زیادی با نرخ ‌های بازار دارد. بعضی آژانس‌‌ها اتاق ‌های هتل‌های قشم و پرواز قشم را اصطلاحا گارانتی می‌ کنند، یعنی تعدادی یا کل اتاق ‌های آن هتل را برای یک سال رزرو می‌کند، بنابراین آژانس آزاد است اتاق ‌ها و پروازهای گارانتی شده را به نرخ انتخابی خود برای مسافرانش رزرو کند. در ضمن گاها در فصل‌ هایی که تعداد مسافر کم است آژانس‌‌ها برای این که متضرر نشوند اتاق‌‌ها را با قیمتی ارزان ارائه می ‌دهند که به آنها تور لحظه آخری قشم می‌گویند.

در ادامه برای رزرو تور قشم از تهران و شهرستان‌ها در قابل تورهای لحظه آخری و ارزان تنها کافیست آژانس گردشگری نامی گشت تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را در جهت رزرو این تورها راهنمایی می ‌کنند و تور مورد نظرتان را به شما معرفی خواهند کرد.

تور کیش لحظه آخری

اگر چمدانتان بسته است و ظرف مدت امروز و فردا آماده سفر به جزیره زیبای کیش هستید، منتظر پیام تورهای لحظه آخری کیش باشید! تور لحظه آخری کیش یعنی درست بازه زمانی که ظرفیت هواپیما و یا هتل تا لحظه آخر تکمیل نشده باشد و باید با پائین ‌ترین نرخ ممکن به فروش برسد تا ظرفیت آن ‌ها تکمیل شود به شما علاقه مندان ارائه می‌شود. اما توجه داشتهب اشید که این حالت تنها در زمان‌‌های خلوت و کم ترافیک سال مثل فصل تابستان اتفاق می افتد؛ چرا که در زمان ‌های پر ترافیک و تعطیلات رسمی و آخر هفته ‌ها مسافر تور کیش بیش از هر زمان دیگریست. حالا موضوع بعدی اینکه بیشترین تور لحظه آخری و ارزان کیش در چه زمانی از سال ارائه می شوند؟ در جواب این سوال باید بگوییم که برای داشتن تورهای دقیقه نودی کیش در بازه زمانی‌های بعد از تعطیلات نوروز، روزهای اول هفته (البته اگر تعطیلات نباشد) و اوایل خرداد ماه تا اواسط شهریور (به دلیل گرمای بیش از حد جزیره کیش و شروع امتحانات) می بایستی اقدام به خرید نمایید.

تور مشهد لحظه آخری

تور مشهد لحظه آخر انتخاب هوشمندانه ‌ای برای زائرینی می‌باشد که به دنبال تهیه تورهای ارزان و مقرون‌ به ‌صرفه مشهد مقدس هستند. مجموعه مسافرتی نامی گشت همواره تلاش نموده تا بتواند با ارائه تورهای متنوع مشهد مقدس تمامی سلیقه گردشگران و زائرین را پوشش دهد و مهمتر اینکه قدمت و اعتبار 10 ساله این آژانس می‌ تواند این تضمین را به زائرین بدهد که باکیفیت‌‌ترین تورهای مشهد را نسبت به هزینه پرداختی رزرو کرده ‌اند؛ را تجربه کنند. امکانات تورهای لحظه آخری مشهد مانند تورهای معمولی است و هیچ تفاوتی ندارد و در واقع تور لحظه آخری همان تور معمولی است که ظرفیت آن پر نشده و با قیمت پایین تری ارائه می شوند. این را بدانید که تورهای مشهد دقیقه نودی از کیفیت پایین‌ تری برخوردار نیستند و امکانات این تورها با تور معمولی یکسان می‌باشد. در واقع تور مشهد ارزان و لحظه آخری توری است که زمان حرکت آن نزدیک است و با توجه به اینکه این تورها در زمان حرکت کامل تکمیل نشده ‌اند و هنوز جای خالی دارند؛ به همین دلیل قیمت آن در بعضی مواقع تا 50 درصد کاهش یافته است. دلیل قیمت پایین این تورها، کیفیت آن‌ها نیست. زیرا از لحاظ کیفیت و امکانات هیچ تفاوتی با تور عادی ندارند.

در حال حاضر می‌توانید با انتخاب تورهای داخلی همچون کیش، مشهد و قشم در قالب تورهای ارزان و لحظه آخری و همچنین لوکس از سمت مجموعه نامی گشت که شامل تورهای متنوع و مقرون به صرفه است، کیفیت و آرامش را در بالاترین سطح تجربه کنید. افرادی که علاقه مند به شرکت در تورهای قشم، کیش و همچنین تور مشهد نامی گشت ایرانیان هستند، می‌توانند علاوه بر مراجعه به سایت نامی گشت با شماره تلفن‌های آژانس تماس حاصل نمایید.

دیدگاه