آشنایی با موضوع

محتوای مربوط به معرفی این موضوع در حال تکمیل است ...
در این صفحه تعداد 220 مقاله تخصصی درباره که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: DENV; dengue virus; DF; dengue fever; DHF; dengue hemorrhagic fever; C; capsid; prM; pre-membrane; E; envelope; NS; non-structural; NJ; neighbor-joining; MCMC; Markov Chain Monte Carlo; BEAST; Bayesian Evolutionary Analysis by Sampling Trees; MRCA; most r
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: DENV; dengue virus; DF; dengue fever; DHF; dengue haemorrhagic fever; PCV; packed cell volume; DSS; dengue shock syndrome; WBC; white blood cell count; SEM; standard error of mean; CP; Central Province; AST; aspartate aminotransferase; ALT; alanine aminot