آشنایی با موضوع

محتوای مربوط به معرفی این موضوع در حال تکمیل است ...
در این صفحه تعداد 477 مقاله تخصصی درباره که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات انگلیسی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: CAH, congenital adrenal hyperplasia; DHEA, dehydroepiandrosterone; E, estradiol; INSL3, insulin-like factor 3; T, testosterone; 2D/4D, the second to fourth digit ratio2D/4D; DHEA; Prenatal; Adrenal; Androgen; Sex differentiation
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: HR; hazard ratio; CI; confidence interval; PM2.5; particulate matter with a mean aerodynamic diameter < 2.5 μm; NO2; nitrogen dioxide; ALL; acute lymphoid leukemia; AML; acute myeloid leukemia; NHL; non-Hodgkin lymphoma; Prenatal; Air pollution; Childh