ساختار از حرکت

در این صفحه تعداد 170 مقاله تخصصی درباره ساختار از حرکت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ساختار از حرکت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختار از حرکت; Multi-view stereo; Structure from motion; Digital elevation model; Random error; Precision; Unmanned aerial vehicle (UAV); Close-range sensing; Photogrammetry;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختار از حرکت; AI; aridity index; β; normalized blue; BCCH; Biologische Bundesanstalt Bundessortenamt and Chemical Industry scale; DTM; digital terrain model; ETc; crop evapotranspiration; ETo; reference evapotranspiration; EVI; enhance vegetation index; ExB; excess bl
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختار از حرکت; CDR; Ratio of 3D-estimated volume of deposition over erosion in channels; CumQ; Cumulative runoff volume (L); CumQ20; Cumulative runoff volume (L) recorded the first 20 min of rainfall; CumS; Cumulative soil loss (kg); CumS20; Cumulative soil loss (kg)