کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
389219 661112 2016 6 صفحه PDF ندارد دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله
Distributivity and associativity in effect algebras
ترجمه فارسی عنوان
توزیع پذیری و ارتباط پذیری در جبری افکت
کلمات کلیدی
جبر اثر ؛ توزیع پذیری؛ ارتباط پذیری
Effect algebra; Distributivity; Associativity
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی
چکیده انگلیسی

We prove “large associativity” of the partial sum in effect algebras and present an overview of distributivity-like properties of partial operations ⊕ and ⊖ in effect algebras with respect to (possibly infinite) suprema and infima and vice versa generalizing several previous results.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Fuzzy Sets and Systems - Volume 289, 15 April 2016, Pages 151–156
نویسندگان
,