کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
420022 683886 2017 8 صفحه PDF ندارد دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله
On some identities for the Fibonomial coefficients via generating function
ترجمه فارسی عنوان
برخی هویت ها برای ضرایب Fibonomial از طریق تابع مولد
کلمات کلیدی
اعداد فیبوناچی و لوکاس؛ ضرایب Fibonomial؛ توابع مولد
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر نظریه محاسباتی و ریاضیات
چکیده انگلیسی

Some new identities for the Fibonomial coefficients are derived. These identities are related to the generating function of the kth powers of the Fibonacci numbers. Proofs are based on manipulation with the generating function of the sequence of “signed Fibonomial triangle”.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Discrete Applied Mathematics - Volume 155, Issue 15, 15 September 2007, Pages 2017–2024
نویسندگان
,