کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
5471505 1519437 2018 8 صفحه PDF سفارش دهید دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Lower bounds for the blow-up time to a nonlinear viscoelastic wave equation with strong damping
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI
فقط 3 هزار تومان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه سایر رشته های مهندسی مکانیک محاسباتی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Lower bounds for the blow-up time to a nonlinear viscoelastic wave equation with strong damping
چکیده انگلیسی
This paper deals with a nonlinear viscoelastic wave equation with strong damping. Under certain conditions on the initial data and the relaxation function, a lower bound for the blow-up time is given by means of a first order differential inequality technique.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Applied Mathematics Letters - Volume 76, February 2018, Pages 66-73
نویسندگان
, , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI
فقط 3 هزار تومان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت