کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4655036 1343358 2017 5 صفحه PDF ندارد دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله
On derivatives of graphon parameters
ترجمه فارسی عنوان
مشتقات پارامترهای گرافون
کلمات کلیدی
گرافون؛ محدودیت نمودار؛ همریختی نمودار؛ مشتقات GATEAUX
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات گسسته و ترکیبات
چکیده انگلیسی

We give a short elementary proof of the main theorem in the paper “Differential calculus on graphon space” by Diao et al. (2015) [2], which says that any graphon parameters whose (N+1)(N+1)-th derivatives all vanish must be a linear combination of homomorphism densities t(H,−)t(H,−) over graphs H on at most N edges.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Combinatorial Theory, Series A - Volume 145, January 2017, Pages 364–368
نویسندگان
, ,