کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4662979 1345216 2015 11 صفحه PDF ندارد دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله
Topological FLewFLew-algebras
ترجمه فارسی عنوان
جبرهای FLewFLew توپولوژیکی
کلمات کلیدی
تکمیل؛ جبر MV ؛ خانواده استقرایی؛ هیتینگ جبر؛ جبر FLewFLew توپولوژیکی؛ جبر Profinite FLewFLew ؛جبر FLewFLew حساب انتگرال
Complete; MV-algebra; Inductive family; Heyting algebra; Topological FLewFLew-algebra; Profinite FLewFLew-algebra; Stone FLewFLew-algebra
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات منطق ریاضی
چکیده انگلیسی

The main goal of this article is to introduce topological FLewFLew-algebras and study their main properties. We also treat completions of FLewFLew-algebras with respect to inductive family of filters. This work generalizes similar works on MV-algebras [10] and on FLewFLew-algebras equipped with uniform topologies [9].

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Applied Logic - Volume 13, Issue 3, September 2015, Pages 259–269
نویسندگان
, ,