آشنایی با موضوع

محتوای مربوط به معرفی این موضوع در حال تکمیل است ...
در این صفحه تعداد 916 مقاله تخصصی درباره که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات انگلیسی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Keywords:
MiRNAs; MicroRNAs; qRT-PCR; quantitative reverse transcription PCR; DCL1/HYL1; Dicer-like protein 1/HYPONASTIC LEAVES1; RISC; RNA-induced silencing complex; nt; nucleotide; kb; kilobase; NT; normal temperature; HT; high temperature; BLAST; Basic Local Ali
Keywords:
sHSPs; small heat shock proteins; CP; chloroplast; ER; endoplasmic reticulum; PX; peroxisome; C; cytoplasmic; MT; mitochondria; sHSP; TaHSP20; α-Crystalline C-terminal domain; Triticum aestivum; High temperature; Cold; Salt stress; Abiotic stress;