مصرف گوشت

در این صفحه تعداد 44 مقاله تخصصی درباره مصرف گوشت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مصرف گوشت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مصرف گوشت; China; Elasticities; Linear approximated almost ideal demand system; Market extension; Meat consumption; Pork demand; Almost ideal demand system; AIDS;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مصرف گوشت; Early Pleistocene; Western Europe; Population continuity; Hominin subsistence strategies; Meat consumption; Pléistocène inférieur; Europe de l’Ouest; Continuité de la population; Stratégies de subsistance des hominidés; Consommation de viande;