آشنایی با موضوع

سونیکیشن عمل اِعمال انرژی صوتی برای تحریک ذرات در یک نمونه برای اهداف مختلف مانند استخراج ترکیبات چندگانه از گیاهان، میکروالگوها و جلبک های دریایی است. سونیکیشن اثرات متعددی دارد، هم شیمیایی و هم فیزیکی.
در این صفحه تعداد 546 مقاله تخصصی درباره سونیکیشن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سونیکیشن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سونیکیشن ; 2,4-D; 2,4-Dichlorophenoxyacetic acid; CaMV35S; Cauliflower mosaic virus 35S promoter; CTAB; Cetyltrimethylammonium bromide; ESAMs; Embryonic shoot apical meristems; GUS; β-Glucuronidase; IBA; Indole-3-butyric acid; MS; Murashige and Skoog; NAA; 1-Naphth
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سونیکیشن ; Mycoplasma pneumoniae; Mollicutes; Sonication; Dispersion; Bacterial persistence; ARP; Animal Resources Program; BSL; biosafety level; CFU; colony-forming unit; d; day; dpi; days post infection; DiBAC4(3); (Bis-(1,3-Dibutylbarbituric Acid)Trimethine Oxono