آشنایی با موضوع

توسعه دارو، فرایند وارد کردن یک داروی جدید به بازار است، زمانی که ترکیب ناب از طریق فرآیند کشف دارو شناسایی شده است. توسعه دارویی شامل تحقیقات پیش بالینی در میکروارگانیسم ها و حیوانات، آزمایش های بالینی بر روی انسان و حیوانات می شود.

در این صفحه تعداد 662 مقاله تخصصی درباره توسعه دارویی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI توسعه دارویی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توسعه دارویی; Purines; Transporter; Malaria; Drug development; Nucleoside/nucleobase transport; Parasite; Plasmodium vivax; Single-nucleotide polymorphism (SNP)ACT, Artemisinin-based Combination Therapies; CQ, chloroquine; EC50, concentration causing 50% of maximal eff
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توسعه دارویی; LY2780301; Gemcitabine; PI3K/AKT/mTOR pathway; Dual p70S6K/AKT inhibition; PTEN; Molecular alterations; Phase I; Molecular screening; Drug development;