آشنایی با موضوع

افزایش مقیاس یا مقیاس بزرگ ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره کند: 1 ـ مقیاس پذیری، توانایی عملکرد با مقادیر مختلف کار مورد نظر، و یا به راحتی قابل تنظیم برای انجام این کار؛ 2 ـ مقیاس پذیری (مهندسی شیمی) در مهندسی شیمی، مهاجرت فرایند از مقیاس آزمایشگاهی به مقیاس آزمایشی یا مقیاس تجاری؛ 3 ـ شرکت Scaleup؛ 4 ـ در علوم کامپیوتر «scale up» بمعنی scale کردن برنامه برای استفاده از تمام core های CPU است.

در این صفحه تعداد 835 مقاله تخصصی درباره افزایش مقیاس یا مقیاس بزرگ یا افزایش به نسبت ثابت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI افزایش مقیاس یا مقیاس بزرگ یا افزایش به نسبت ثابت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: افزایش مقیاس یا مقیاس بزرگ یا افزایش به نسبت ثابت; Balsamic vinegar; Concentrated grape must; cv Xinomavro; Saccharomyces cerevisiae; Hanseniaspora uvarum; Multistarter alcoholic fermentation; Taguchi design; Scale-up;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: افزایش مقیاس یا مقیاس بزرگ یا افزایش به نسبت ثابت; Plasmodium falciparum; Malaria; Vaccine; Nanoparticle; Adjuvant; Scale-up; 3D-PHAD; 3-deacyl monophosphoryl lipid A; ALF; Army Liposomal Formulation; CSP; Circumsporozoite protein; DPMC; 1,2-dimyristoyl-sn-glycero-3-phosphocholine; DPMG; 1,2-dimyristoyl-s