آشنایی با موضوع

تاریخ طبیعی روش علمی بررسی جانوران و گیاهان است. این روش بیشتر بر مشاهده تکیه دارد تا آزمایش و بیشتر پژوهش‌های آن در مجله‌های علمی چاپ می‌شوند تا ژورنال‌های تخصصی. تاریخ طبیعی شامل تحقیقات علمی است، اما محدود به آن نیست. تاریخ طبیعی مطالعه سیستماتیک از هر دسته از اشیاء طبیعی و یا موجودات زنده است.

در این صفحه تعداد 621 مقاله تخصصی درباره تاریخ طبیعی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تاریخ طبیعی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تاریخ طبیعی; Level IV; Case Series; Treatment Study; ADLIR; Obstetric brachial plexus injury; Shoulder; Natural history; Internal rotation contracture; External rotation contracture; Latissimus dorsi transfer; Anterior release;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تاریخ طبیعی; McCune–Albright syndrome; Pediatrics; Natural history; Management; DisabilitySyndrome de McCune-Albright; Pédiatrie; Histoire naturelle; Prise en charge; Handicap