کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
10331124 686497 2014 5 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Enumerating maximal bicliques in bipartite graphs with favorable degree sequences
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر نظریه محاسباتی و ریاضیات
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Enumerating maximal bicliques in bipartite graphs with favorable degree sequences
چکیده انگلیسی
We propose an output-sensitive algorithm for the enumeration of all maximal bicliques in a bipartite graph, tailored to the case when the degree distribution in one partite set is very skewed. We accomplish a worst-case bound better than previously known general bounds if, e.g., the degree sequence follows a power law.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Information Processing Letters - Volume 114, Issue 6, June 2014, Pages 317-321
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت