آشنایی با موضوع

در حال حاضر، نظام آموزش پزشکی عمومی‌، شامل 4 دوره علوم پایه، فیزیوپاتولوژی، کارآموزی بالینی و کارورزی بالینی است .دوره علوم پایه دوره علوم پایه پزشکی 5 ترم تحصیلی است که با اتمام آن،‌ دانشجویان مجاز به ورود به دوره بعدی(فیزیوپاتولوژی) هستند و پیش از ورود به دوره بعدی،‌ امتحان جامع علوم پایه پزشکی از تمام دانشجویان به طور سراسری و همزمان، توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی به عمل می‌آید و قبول‌شدگان،‌مجاز به ورود به دوره فیزیوپاتولوژی خواهند بود. این امتحان، در بردارنده‌ی مباحث تدریس شده در دوره علوم پایه است. دندانپزشکی یک علم تخصصی است که سلامت دهان و دندان را به عنوان عضوی مهم در سلامت جسم و روح، زیبایی و ادا کردن کلمات تامین می‌کند. همچنین به یاری این علم می‌توان بسیاری از بیماری‌ها را در مراحل اولیه شناخت و از پیشرفت آن جلوگیری نمود.
در این صفحه، فهرستی از مقالاتی که در «نشریات پزشکی و دندانپزشکی پایگاه ساینس دایرکت» منتشر شده و پیش از این به صورت کامل به زبان فارسی ترجمه شده اند، نمایش داده شده است.
این مقالات به موضوعاتبیهوشی و پزشکی درد ،کاردیولوژی و پزشکی قلب و عروق،مغز و اعصاب بالینی،طب مکمل و جایگزین،مراقبت های ویژه و مراقبتهای ویژه پزشکی،دندانپزشکی، جراحی دهان و پزشکی،امراض پوستی،طب اورژانس،غدد درون ریز، دیابت و متابولیسم،پزشکی قانونی،بیماری‌های گوارشی، طب سالمندان و علم پیری شناسی،انفورماتیک سلامت،هماتولوژی،کبدشناسی،ایمونولوژی، آلرژی و روماتولوژی،بیماری های عفونی،پزشکی و دندانپزشکی (عمومی)،بیماری‌های کلیوی،زنان، زایمان و بهداشت زنان،تومور شناسی،چشم پزشکی،ارتوپدی، پزشکی ورزشی و توانبخشی،بیماری های گوش و جراحی پلاستیک صورت،آسیب‌شناسی و فناوری پزشکی ،پریناتولوژی (پزشکی مادر و جنین)، طب اطفال و بهداشت کودک،روانپزشکی و بهداشت روانی،سیاست های بهداشت و سلامت عمومی ،پزشکی ریوی و تنفسی ،رادیولوژی و تصویربرداری،عمل جراحی،عمل پیوند، اورولوژی، و... مرتبط هستند و با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی ISI همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
ترجمه مقالات ISI پزشکی و دندانپزشکی

سفارش ترجمه

در صورتی که ترجمه مقاله مورد نظر شما در لیست فوق وجود ندارد، می توانید با مراجعه به لیست نشریات و مقالات انگلیسی این موضوع، مقاله مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید تا مترجمان این سایت مقاله مورد نظر را برای شما ترجمه نمایند.
مشاهده نشریات و مقالات پزشکی و دندانپزشکی