پژوهشگر ارجمند، با سلام و احترام

دانشیاری با همکاری تعدادی از اساتید زبان انگلیسی و مترجمان حرفه ای، آمادگی دارد مقالات انگلیسی ISI را در اسرع وقت و بهترین کیفیت به زبان فارسی ترجمه نماید.

ضمانت بازگشت پول در صورت نقص یا ضعف ترجمه، اصلاحات لازم به رایگان انجام می شود و در صورت عدم رضایت، 100% هزینه به شما عودت خواهد شد.

تایپ رایگان ترجمه کلیه مقاله ها به صورت تایپ شده و در قالب WORD تحویل داده می شود.

حق انتشار کپی رایت ترجمه مقالات برای این سایت محفوظ خواهد بود.

هزینه و زمان ترجمه بر اساس «تعداد کلمات» هر مقاله و همچنین «سرعت تحویل»، طبق جدول زیر محاسبه می شود:

ردیف کیفیت ترجمه سرعت تحویل هزینه ترجمه
1 عمومی عادی ارائه نمی شود
2 عمومی فوری ارائه نمی شود
3 تخصصی عادی هر کلمه 12 تومان
4 تخصصی فوری هر کلمه 24 تومان
با وجود کاهش قیمت ها، کلیه سفارشات با «تضمین کیفیت» ارائه می شود
توجه در سفارش های فوری زمان تحویل نصف و هزینه ترجمه 2 برابر می شود.

فرایند سفارش ترجمه

1) انتخاب مقاله ابتدا مقاله مورد نظر خود را انتخاب فرمایید. (سفارش ترجمه برای مقالات خارج از آرشیو این سایت پذیرفته نمی شود.)

2) سفارش ترجمه سپس از طریق لینک موجود در صفحه معرفی همان مقاله، سفارش ترجمه را ثبت فرمایید تا «مبلغ هزینه» و «مدت زمان ترجمه» به شما اعلام شود.

3) پرداخت هزینه بر اساس کیفیت ترجمه و مدت زمان مورد نظر، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

پیگیری وضعیت ترجمه و دریافت فایل تایپ شده به محض پرداخت آنلاین، یک کد رهگیری به شما تحویل داده می شود که با استفاده از آن و مراجعه به صفحه پیگیری وضعیت ترجمه می توانید وضعیت ترجمه مقاله خود را پیگیری نموده و به محض اتمام، فایل WORD تایپ شده آن را دانلود فرمایید.

سفارش تولید محتوا

تولید محتوا در شهر محتوا
پایگاه دانشیاری به پشتوانه آرشیو میلیون ها مقاله علمی و صدها هزارکلیدواژه تخصصی در موضوعات و رشته های مختلف، می تواند در زمینه تولید محتوا برای وب سایت های ایرانی خدمات بی بدیلی ارائه نماید.این خدمات در قالب همکاری با وب سایت شهر محتوا ارائه می شود:

1) ویترین کلمات کلیدیسیستم هوشمند پایگاه دانشیاری، صدها هزار کلیدواژه تخصصی را از مقالات ISI استخراج نموده و در سایت شهر محتوا در قالب ویترین های موضوعی در اختیار شما قرار داده است. شما می توانید موضوعات مورد نظر خود را از میان صدها هزار کلمه کلیدی آماده انتخاب فرمایید.

2) تأمین منابع ناب علمیبرای هر یک از کلمات کلیدی، هزاران مقاله معتبر علمی در آرشیو پایگاه های دانشیاری و شهر محتوا وجود دارد که می تواند منبع تولید محتوا برای سایت شما باشد.

3) ویراستاری و بهینه سازی سئوتیم ویراستاری شهر محتوا، محتوای تولید شده توسط نویسندگان را ویراستاری نموده و بر اساس جدیدترین اصول SEO بهینه سازی می نماید.

4) پشتیبانیبا خیال راحت به شهر محتوا اعتماد کنید. زیرا تیم پشتیبانی شهر محتوا همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و انتقادات شماست.