کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
11005060 1482613 2019 12 صفحه PDF سفارش دهید دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Hospitality innovation strategies: An analysis of success factors and challenges
ترجمه فارسی عنوان
استراتژی های نوآوری مهمان نوازی: تجزیه و تحلیل عوامل موفقیت و چالش ها
ترجمه چکیده
نوآوری در مهمان نوازی توجه قابل توجهی به خود جلب کرده است، بخشی از آن به این دلیل است که فرآیندهای و فعالیت های آن بسیار متنوع هستند و تا حدودی به این دلیل که تاثیر آن بر عملکرد هنوز یک پازل است. این مطالعه یک مدل نظری جامع را ارائه می دهد که ترکیبی از نوآوری های تکنولوژیکی و غیر تکنولوژیکی و ارتباط بین استراتژی های نوآورانه مختلف را که به ایجاد مزایای رقابتی کمک می کند، بررسی می کند. با استفاده از داده های سال های 2010 و 2012 کشورهای مستقل مشترک المنافع، تجربی از راهبردهای نوآوری متفاوت، نقش های خود را در عملکرد سازمانی بررسی می کنند و تنوع بخش بندی در استراتژی های نوآوری بین مهمان نوازی و سایر بخش های خدماتی را بررسی می کند. تجزیه و تحلیل تطبیقی ​​نشان می دهد که مهمان نوازی حداقل فعالیت نوآورانه خدمات است. یافته ها همچنین نشان می دهد که گردش گردش فروش هتل ها تنها به استراتژی های پیچیده نوآوری مرتبط است که بر نوآوری های تکنولوژیک و غیر تکنولوژیکی تاکید دارد. این مطالعه نشان می دهد که سطح نوآوری از بخش به بخش متفاوت است و استراتژی های نوآوری می توانند تاثیرات متفاوتی بر عملکرد بر اساس بخش داشته باشند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی مدیریت، کسب و کار و حسابداری استراتژی و مدیریت استراتژیک
چکیده انگلیسی
Innovation in hospitality has attracted considerable interest, partly because its processes and activities are so diverse, and partly because its impact on performance is still a puzzle. This study proposes a comprehensive theoretical model that reviews combinations of technological and non-technological innovation and the interrelation between different innovation strategies that contribute to generating competitive advantages. Using data from 2010 and 2012 CIS, it empirically examines different innovation strategies, analyzes their role in organizational performance, and thoroughly researches sectoral variation in innovation strategies between hospitality and other service subsectors. Comparative analysis suggests that hospitality is the least innovative service activity. The findings also show that in hotels sales turnover is positively related only to complex innovation strategies that emphasize both technological and non-technological innovation. The study concludes that the level of innovation varies from sector to sector and that innovation strategies can have different effects on performance depending on the sector.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Tourism Management - Volume 70, February 2019, Pages 218-229
نویسندگان
, ,