کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
1707419 1519452 2016 6 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Existence and asymptotic properties for quasilinear elliptic equations with gradient dependence
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه سایر رشته های مهندسی مکانیک محاسباتی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Existence and asymptotic properties for quasilinear elliptic equations with gradient dependence
چکیده انگلیسی

The paper focuses on a Dirichlet problem driven by the (p,q)(p,q)-Laplacian containing a parameter μ>0μ>0 in the principal part of the elliptic equation and a (convection) term fully depending on the solution and its gradient. Existence of solutions, uniqueness, a priori estimates, and asymptotic properties as μ→0μ→0 and μ→∞μ→∞ are established under suitable conditions.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Applied Mathematics Letters - Volume 61, November 2016, Pages 102–107
نویسندگان
, , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت