کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی نسخه تمام متن
1709112 1012841 2011 5 صفحه PDF دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Multivariate Lyapunov inequalities
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه سایر رشته های مهندسی مکانیک محاسباتی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Multivariate Lyapunov inequalities
چکیده انگلیسی

We transfer here basic univariate Lyapunov inequalities to the multivariate setting of a shell by using the polar method.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Applied Mathematics Letters - Volume 24, Issue 12, December 2011, Pages 2167–2171
نویسندگان
,