کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
1709785 | 1012864 | 2010 | 7 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Statistical convergence of double-complex Picard integral operators
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
سایر رشته های مهندسی
مکانیک محاسباتی
پیش نمایش صفحه اول مقاله

چکیده انگلیسی
In this work, we study the statistical approximation properties of the double-complex Picard integral operators. We also show that our statistical approach is more applicable than the classical one.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Applied Mathematics Letters - Volume 23, Issue 8, August 2010, Pages 852–858
Journal: Applied Mathematics Letters - Volume 23, Issue 8, August 2010, Pages 852–858
نویسندگان
George A. Anastassiou, Oktay Duman,