کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4628492 1631830 2013 11 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Solvability of a fractional hybrid initial value problem with supremum by using measures of noncompactness in Banach algebras
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات کاربردی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Solvability of a fractional hybrid initial value problem with supremum by using measures of noncompactness in Banach algebras
چکیده انگلیسی

In this paper, we study the existence of solutions for the following fractional hybrid initial value problem with supremumD0+αx(t)f(t,x(t),max0⩽τ⩽t|x(τ)|)=g(t,x(t)),0

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Applied Mathematics and Computation - Volume 224, 1 November 2013, Pages 553–563
نویسندگان
, , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت