کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4630484 1340601 2012 5 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
On a set of orthogonal polynomials associated with a quantized physical model
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات کاربردی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
On a set of orthogonal polynomials associated with a quantized physical model
چکیده انگلیسی

In this paper we investigate a set of orthogonal polynomials. We relate the polynomials to the Biconfluent Heun equation and present an explicit expression for the polynomials in terms of the classical Hermite polynomials. The orthogonality with a varying measure and the recurrence relation are also presented.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Applied Mathematics and Computation - Volume 218, Issue 11, 5 February 2012, Pages 6275–6279
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت