کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
4632330 | 1340642 | 2010 | 13 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Variable exponent functionals in image restoration
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
کلمات کلیدی
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
ریاضیات
ریاضیات کاربردی
پیش نمایش صفحه اول مقاله

چکیده انگلیسی
We study a functional with variable exponent, 1
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Applied Mathematics and Computation - Volume 216, Issue 3, 1 April 2010, Pages 870–882
Journal: Applied Mathematics and Computation - Volume 216, Issue 3, 1 April 2010, Pages 870–882
نویسندگان
Fang Li, Zhibin Li, Ling Pi,