کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
4644745 | 1341896 | 2007 | 19 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Lane–Emden–Fowler equations with convection and singular potential
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
ریاضیات
ریاضیات کاربردی
پیش نمایش صفحه اول مقاله

چکیده انگلیسی
We are concerned with singular elliptic problems of the form −Δu±p(d(x))g(u)=λf(x,u)+μa|∇u| in Ω, where Ω is a smooth bounded domain in RN, d(x)=dist(x,∂Ω), λ>0, μ∈R, 0 RésuméOn considère des problèmes singuliers du type −Δu±p(d(x))g(u)=λf(x,u)+μa|∇u| dans un domaine borné régulier Ω de RN, où d(x)=dist(x,∂Ω), λ>0, μ∈R, 0
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal de Mathématiques Pures et Appliquées - Volume 87, Issue 6, June 2007, Pages 563-581
Journal: Journal de Mathématiques Pures et Appliquées - Volume 87, Issue 6, June 2007, Pages 563-581