کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی نسخه تمام متن
4654867 1632840 2007 8 صفحه PDF دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
On the γn∗-complete hypergroups
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات گسسته و ترکیبات
پیش نمایش صفحه اول مقاله
On the γn∗-complete hypergroups
چکیده انگلیسی

The class of γn∗-complete hypergroups is introduced. Several properties and examples are found.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: European Journal of Combinatorics - Volume 28, Issue 1, January 2007, Pages 86–93
نویسندگان
, ,