کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی نسخه تمام متن
4654891 1632840 2007 15 صفحه PDF دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Weight distribution of the crown-weight space
کلمات کلیدی
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات گسسته و ترکیبات
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Weight distribution of the crown-weight space
چکیده انگلیسی

We derive a formula that gives the weight distribution of finite-dimensional vector spaces over a finite field equipped with crown-weight.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: European Journal of Combinatorics - Volume 28, Issue 1, January 2007, Pages 356–370
نویسندگان
, ,