کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4661556 1633434 2017 17 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Effective results on a fixed point algorithm for families of nonlinear mappings
ترجمه فارسی عنوان
نتایج موثر بر یک الگوریتم نقطه ثابت برای خانواده های نگاشت های غیرخطی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
معدن اثبات؛ مرزهای موثر؛ نظم مجانبی. pseudocontractions سخت؛ الگوریتم موازی
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات منطق ریاضی
چکیده انگلیسی

We use proof mining techniques to obtain a uniform rate of asymptotic regularity for the instance of the parallel algorithm used by López-Acedo and Xu to find common fixed points of finite families of k-strict pseudocontractive self-mappings of convex subsets of Hilbert spaces. We show that these results are guaranteed by a number of logical metatheorems for classical and semi-intuitionistic systems.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Annals of Pure and Applied Logic - Volume 168, Issue 1, January 2017, Pages 112–128
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت