کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
4665355 | 1633807 | 2015 | 12 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Nonuniqueness of solutions to the LpLp-Minkowski problem
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
کلمات کلیدی
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
ریاضیات
ریاضیات (عمومی)
پیش نمایش صفحه اول مقاله

چکیده انگلیسی
In this paper we show by example that there is no uniform estimate for the LpLp-Minkowski problem. As a result we obtain the nonuniqueness of solutions to the problem.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Advances in Mathematics - Volume 281, 20 August 2015, Pages 845–856
Journal: Advances in Mathematics - Volume 281, 20 August 2015, Pages 845–856
نویسندگان
Huaiyu Jian, Jian Lu, Xu-Jia Wang,