کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4957864 1364782 2017 17 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
The Police and Criminal Justice Authorities Directive: Data protection standards and impact on the legal framework
ترجمه فارسی عنوان
رهنمودهای مقامات انتظامی پلیس و جنایی: استانداردهای حفاظت از اطلاعات و تأثیرگذاری بر چارچوب قانونی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
حفاظت اطلاعات، حریم خصوصی، اصلاح رهنمودهای مقامات پلیس و قضایی، مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی، اجرای قانون، چارچوب حقوقی،
ترجمه چکیده
این مقاله یک تحلیل دو طرفه از دستورالعمل اخیر مقامات پلیس و قضایی دادگستری را ارائه می دهد. اولا، بررسی تاثیر این دستورالعمل در چارچوب قانونی کنونی را بررسی می کند و در نظر دارد تا چه حد توانسته است مانع موانع موجود در یک طرح جامع و جامع حفاظت از اطلاعات در زمینه پلیس و عدالت کیفری شود. ثانیا، طرح کلی و بررسی مقررات این دستورالعمل را ارائه می دهد و بررسی می کند که آیا این ابزار بر قوانین فعلی افزوده شده و قوانین و استانداردهای حفاظت از اطلاعات مناسب را تنظیم می کند. این مقاله با بررسی این مقررات از این زاویه، این مقاله را دریافت می کند که در حالیکه پیشرفت قابل توجهی و گام مهمی برای حفاظت از اطلاعات شخصی در زمینه آن است، بعید به نظر می رسد که این دستورالعمل چارچوب حقوقی تقسیم شده را اصلاح کند و به استانداردهای حفاظت از داده در نظر گرفته شود در سراسر کشورهای عضو اتحادیه اروپا.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر علوم کامپیوتر (عمومی)
چکیده انگلیسی
This article presents a two-sided analysis of the recently adopted Police and Criminal Justice Authorities Directive. First, it examines the impact of the Directive on the current legal framework and considers to what extent it is capable of overcoming existing obstacles to a consistent and comprehensive data protection scheme in the area of police and criminal justice. Second, it delivers a brief outline and review of the provisions of the Directive itself and explores whether the instrument improves upon the current legislation and sets out adequate data protection rules and standards. Analyzing the Directive from these angles, this article finds that while a considerable improvement and major step forward for the protection of personal data in its field, the Directive is unlikely to mend the fragmented legal framework and achieve the intended high level of data protection standards consistent across European Union member states.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Computer Law & Security Review - Volume 33, Issue 3, June 2017, Pages 324-340
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت