کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
5108930 1377676 2016 8 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Operationalizing peace through commerce: Toward an empirical approach
ترجمه فارسی عنوان
عملی کردن صلح از طریق تجارت: رویکرد تجربی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
ترجمه چکیده
اکثر محققان موافق هستند که هدف کسب و کار برای ایجاد ارزش است. با این حال، آیا می توان چیزی با ارزش تر از صلح داشته باشد؟ این مقاله به سوال تحقیق زیر مربوط می شود: چگونه کسب و کار می تواند صلح را پیش ببرد؟ این توضیح می دهد که چرا صلح از طریق تجارت موضوعی است که ارزش مطالعه دارد و رویکرد تجربی را برای عملی کردن آن ارائه می دهد. پیاده سازی این رویکرد در آینده باقی خواهد ماند، اما در این مقاله، من به دنبال بررسی خطوط یک رویکرد احتمالی هستم. مطالعه پیشنهادی نشان می دهد که چگونه برخی از کسب و کارها در حال پیشروی در جهت پیشرفت صلح بوده اند و هدایت می دهند که چگونه کسب و کار ها در آینده می توانند از آن استفاده کنند. با هر دو تجزیه و تحلیل محتوا و تجزیه و تحلیل داده های پانل، داده ها برای کمک به تعیین شاخص برای صلح از طریق تجارت وجود دارد، که می تواند معامله زیادی را به موجودی ادبیات موجود. این مطالعه پیشنهادی به دانشمندان و متخصصان کمک خواهد کرد تا رابطه بین کسب و کار و صلح را بهتر درک کنند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی مدیریت، کسب و کار و حسابداری کسب و کار و مدیریت بین المللی
چکیده انگلیسی
Most scholars would agree that the goal of business is to create value. Yet, can there be anything more valuable than peace? This article tackles the following research question: How can, or do, businesses advance peace? It explains why peace through commerce is a topic worthy of study and sets out an empirical approach to operationalize it. The implementation of that approach remains in the future, but in this article, I seek to examine the contours of a possible approach. The proposed study will demonstrate how some businesses have already begun to move toward advancing peace and will give direction for how businesses could follow suit in the future. With both a content analysis and a panel data analysis, there would be data to help determine an index for peace through commerce, which would contribute a great deal to the existing body of literature. The proposed study will help scholars and practitioners alike understand the relationship between business and peace better.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Business Horizons - Volume 59, Issue 5, September–October 2016, Pages 525-532
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت