کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
6726509 1428885 2018 27 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Design, learning networks and service innovation
ترجمه فارسی عنوان
طراحی، آموزش شبکه ها و نوآوری خدمات
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
ترجمه چکیده
این مقاله سه هدف اصلی دارد. این استدلال می کند که آموزش و پرورش بخش شگفت آور نادیده گرفته شده از فعالیت در تحقیق در طراحی خدمات و نوآوری است و توجه بیشتر به آموزش به عنوان یک سرویس می تواند نور جدیدی را در مورد مسائل نظری و روش شناختی در طراحی خدمات و تحقیقات نوآوری. این نشان می دهد که چگونه یک رونق جدید از فعالیت های آموزشی - به عنوان یادگیری شبکه ای - می تواند بعضی از حوزه های مهم تفکر در مورد تجزیه و تحلیل، طراحی و تکامل خدمات مشترک تولید را به طور کلی غنی سازی کند. در نهایت، یک خانواده از شیوه های طراحی مشارکتی را مشخص می کند که به ویژه برای نیازهای نوآوری خدماتی مناسب است. این مقاله نشان می دهد که چگونه ایده های معاصر در مورد یادگیری فردی، گروهی و شبکه ای می تواند به تحقیق بر روی خدمات و نوآوری خدمات منجر شود.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر گرافیک کامپیوتری و طراحی به کمک کامپیوتر
چکیده انگلیسی
This paper has three main aims. It argues that education is a surprisingly neglected sector of activity in research on service design and innovation and that greater attention to education as a service can shed new light on theoretical and methodological issues in service design and innovation research. It shows how a novel reframing of education activity - as networked learning - can enrich some critical areas of thinking about the analysis, design and evolution of co-produced services more generally. Finally, it identifies a family of participatory design approaches that are particularly well-tuned to the needs of service innovation. The paper shows how contemporary ideas on individual, group and network-wide learning can benefit research on services and service innovation.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Design Studies - Volume 55, March 2018, Pages 27-53
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت