کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
6876647 1442532 2018 8 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Symmetric four-directional bivariate pseudo-spline symbols
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر گرافیک کامپیوتری و طراحی به کمک کامپیوتر
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Symmetric four-directional bivariate pseudo-spline symbols
چکیده انگلیسی
Univariate pseudo-splines are a generalization of uniform B-splines and interpolatory 2n-point subdivision schemes. Each pseudo-spline is characterized as the limit of the subdivision scheme with least possible support among all schemes with specific degrees of polynomial generation and reproduction. In this paper we propose a formula for the symbols of the bivariate counterpart of pseudo-splines.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Computer Aided Geometric Design - Volume 60, February 2018, Pages 10-17
نویسندگان
, , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت