کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
7222690 | 1470433 | 2018 | 14 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Improved Moser-Trudinger type inequalities in the hyperbolic space Hn
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
کلمات کلیدی
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
سایر رشته های مهندسی
مهندسی (عمومی)
پیش نمایش صفحه اول مقاله

چکیده انگلیسی
We establish an improved version of the Moser-Trudinger inequality in the hyperbolic space Hn, nâ¥2. Namely, we prove the following result: for any 0â¤Î»
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Nonlinear Analysis - Volume 168, March 2018, Pages 67-80
Journal: Nonlinear Analysis - Volume 168, March 2018, Pages 67-80
نویسندگان
Van Hoang Nguyen,