کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|
841954 | 1470527 | 2010 | 5 صفحه PDF | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Strictly increasing solutions of a nonlinear singular differential equation arising in hydrodynamics
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
کلمات کلیدی
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
سایر رشته های مهندسی
مهندسی (عمومی)
پیش نمایش صفحه اول مقاله

چکیده انگلیسی
This paper investigates singular initial problems (p(t)u′)′=p(t)f(u),u(0)=B,u′(0)=0, on the half-line [0,∞)[0,∞). Here B<0B<0 is a parameter, p(0)=0p(0)=0 and p′(t)>0p′(t)>0 on (0,∞)(0,∞), f(L)=0f(L)=0 for some L>0L>0 and xf(x)<0xf(x)<0 if L0
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Nonlinear Analysis: Theory, Methods & Applications - Volume 72, Issues 3–4, 1 February 2010, Pages 2114–2118
Journal: Nonlinear Analysis: Theory, Methods & Applications - Volume 72, Issues 3–4, 1 February 2010, Pages 2114–2118
نویسندگان
Irena Rachůnková, Jan Tomeček,